Kanger E-Smart

Kanger E-Smart – комплект електронної сигарети з 2-х штук. Тонка, елегантна, густа пара, висока якість! Об'єм кліромайзера 1.3 мл. Місткість акумулятора 300 mAh. Новинка осені 2013 року!

455 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

KangerTech E-Smart. Огляд

 

Комплект електронних сигарет E-Smart – новинка осені 2013 року від компанії KangerTech . Компактний розмір E-Smart підходить тим людям, які цінують комфорт, практичність, стиль та елегантність. Відмінною рисою щодо інших електронних сигарет є її компактний розмір. Цигарка ідеально і комфортно виглядає в руці, займає мало місця у жіночій сумочці або чоловічій кишені.

 

E-smart black

Кліромайзер E-Smart відмінно генерує пару та передає смак рідини. Пара виходить щільна, густа і ароматна. Прозорий бак кліромайзера зі шкалою в мілілітрах дозволяє стежити за рівнем рідини і дозувати рідину при заправці, що дуже зручно. Відкрутивши мундштук, ви заправите бак рідиною без протирок та серветок.

 

E smart

Ємність акумуляторної батареї, швидше за все, більше підійде людям, які викурюють близько 10 сигарет на день. Білий світлодіод навколо кнопки, який світиться при натисканні, вказує на те, що батарея заряджена, активна та готова до використання. Якщо при натисканні кнопки світлодіод коротко мерехтить, це означає, що акумулятор розряджений. Акумулятор заряджається зарядним пристроєм USB, який є в комплекті. Повний заряд акумулятора відбувається за 2-2,5 години.

аккумулятор и зарядка Е смарт

Акумулятор електронної сигарети E-Smart має захист від випадкового натискання. Якщо кнопка E-Smart в кишені, сумочці і т.д. випадково безперервно затиснута протягом 10 секунд, батарея автоматично перериває подачу напруги, що у свою чергу береже кліромайзер від пригорання та акумулятор від розряду. Батарея постачається у заблокованому стані. Щоб розблокувати акумулятор, натисніть кнопку 5 разів протягом 2 секунд. Після того як ви побачите білий світлодіодний спалах тричі, батарея готова до використання. Щоб заблокувати батарею (захистити від випадкових натискань), необхідно натиснути кнопку 5 разів протягом 2 секунд, білий світлодіод також сигналізуватиме про блокування 3 рази.

E-Smart візуально трохи товщі за кулькову ручку, довжина електронної сигарети (у зборі) – 136 мм, діаметр – 11мм. На думку нашої команди, конкурувати може із Joyetech eCab. E-Smart має 510 різьблення та сумісний з 510/eGo/eGo-T/eGo-C тощо.

Комплектація:

 

 • 2 шт - Кліромайзер Kanger E-Smart (1.8 Ом, різьблення 808, ємністю 1,3 мл);
 • 2 шт - Акумулятор Kanger E-Smart (різьблення 808, ємністю 300mAh);
 • 1 шт - Kanger USB зарядний пристрій;
 • 1 шт - Kanger USB адаптер (AC-USB 220В);
 • 1 шт – Посібник із використання (з фото, англійською мовою);
 • 1 шт – Упаковка (глянцева коробка)

 

Обзор электронной сигареты E-smart

Технічна характеристика:

 • довжина (у зібраному стані) – 136 мм;
 • довжина акумулятора – 75 мм;
 • довжина кліромайзера – 67 мм;
 • діаметр акумулятора – 11 мм;
 • діаметр кліромайзера – 11 мм;
 • вага (у зібраному, сухому стані) – 30 г;
 • вага акумулятора – 20 г;
 • вага кліромайзера (сухий) – 10 г;
 • ємність батареї 300 mAh;
 • об'єм кліромайзера 1,3 мл за шкалою, макс. вміщує 1,4 мл;
 • опір випарника 1,8 Ом.

*Поради щодо використання:

Початкова підготовка до використання інтуїтивно зрозуміла і проста, проте рекомендуємо уважно прочитати всі розділи посібника з використання. У перервах між затяжками, бажано в горизонтальному положенні провертати сигарету для змочування ґноту. В результаті змочений гніт зробить більше якісної та насиченої пари. *Радимо заправляти рідину в кліромайзер до рівня 1,0 мл, це необхідно для того, щоб не виникав вакуум у баку кліромайзера при витраті рідини в процесі паріння.

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Перевірена покупка
Я много раз пробовал бросить курить, но всё было бесполезно. Наркологи говорят, что бывших курильщиков не бывает. Они как и наркоманы находятся в процессе рецессии. А вот электронная сигарета мне очень помогает. Так что рекомендую. Я вообще не понимаю, почему когда выход лежит на поверхности, люди всё-равно не хотят им воспользоваться. Ведь это так легко, купить е-сигарету и забыть о никотине навсегда, тем самым сэкономив добрых 5-6 лет жизни. Её и приятно курить, и здоровью не вредит, и вещи не прокурены, и модно сегодня, и эстетично, и людям вокруг не мешает, в общем, достоинств очень много.P.S. ТОЛЬКО СДЕЛАЛ ЗАКАЗ ПОЛУЧИЛ НА ВТОРОЙ ДЕНЬ,ОЧЕНЬ ДОВОЛЕН К СТАТИ ДЕВЧОНКАМ ЭТА МОДЕЛЬ ПРИДЕТСЯ ПО ДУШЕ ТОНКАЯ СИГАРА ЭЛЕГАНТНО ПОДЧЕРКНЕТ ВАШ ИЗЫСКАННЫЙ ВКУС...
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 1 )
За такие деньги очень даже не плохо! Как он себя будет вести дальше пока не знаю, но за 2 дня сложилось положительное впечатление. Маленькая а пара делает много и, что очень радует, хорошо передает вкус жидкости. Потестю, отпишусь.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )