Innokin iTaste VV V3.0

Акумулятор – варівольт (VV), варіват (VW), пастру (passthrought). Місткість 800 mAh.

1 178 грн
Немає в наявності

Доступні способи оплати:

Payment methods

Доступні служби доставки:

Shipping methods

Innokin iTaste VV V3.0

 

iTaste VV v3.0 – відмінна та зручна функціональна акумуляторна батарея від INNOKIN. Порадує багатьох парильників, як профі так і новачків своєю простотою та функціями. Зручний ергономічний девайс, з безліччю налаштувань та інформації.

 

INNOKIN

Незважаючи на відносно невеликий розмір, ємність батареї – 800 mAh. Різьблення 510. Підходить до всіх кліромайзерів 510 серії. Функція Passthrough дозволяє одночасно парити і заряджати акумулятор. Шнур micro USB, який регулюється по довжині, універсальний у використанні, т.к. від нього можна зарядити як планшет, так і смартфон. Кнопка використання батареї інформує користувача про рівень заряду батареї як при використанні, так і при зарядці.

 

INNOKIN_micro_USB

У режимі використання акумулятора світлодіод навколо кнопки змінює свій відтінок із зеленого кольору на жовтий та червоний, у міру витрати рівня заряду батареї. При зарядці акумулятора світлодіод змінює свій відтінок у зворотному порядку, з червоного – на жовтий і зелений. При повному заряді батареї світлодіод перестає світитися.

 

INNOKIN_button

Блокування батареї здійснюється трикратним натисканням кнопки використання, після чого світлодіод інформує трьома короткими спалахами червоного, жовтого та зеленого кольору про те, що батарея заблокована. Аналогічно проходить розблокування, три короткі натискання на кнопку використання та світлодіод двома зеленими спалахами інформує про готовність батареї до використання.

Батарея має захист від випадкових натискань. Якщо забули заблокувати акумулятор, а кнопка випадково затиснулася протягом 10 секунд, не біда. Батарея автоматично припиняє подачу напруги, зберігаючи випарник кліромайзера від перегріву.

Цифровий дисплей батареї в розблокованому стані при короткому натисканні на кнопки «+» та «–» інформує користувача про опір випарника та про налаштування режимів варівольт VV та варіватт VW, у цифровому значенні. Також інформує про напругу самого акумулятора і вважає кількість зроблених затягувань. При блокуванні акумулятора лічильник затяжок обнулюється.

 

INNOKIN_display

Інформація на дисплеї відображається так. Опір повідомляється з буквеним символом "R" + "числове значення", напруга з буквеним символом "U" + "числове значення", потужність з буквеним символом "P" + "числове значення". Якщо кліромайзер не прикручений до батареї, значення опору не визначиться і на дисплеї відображається інформація «NON».

Налаштування режимів варівольт VV та варіватт VW виконується одночасним затисканням кнопки «+» або «–» та кнопки використання на 3 секунди, залежно від необхідного режиму налаштування. Кнопками «+» та «–» здійснюється налаштування необхідного значення рівня потужності або опору. Діапазони налаштувань за напругою "U" від 3,3 до 5.0 вольт з кроком 0,1V, а за потужністю "P" від 6,0 до 11,0 ват з кроком 0,5W.

Незвичайний дизайн виконання не притаманний іншим виробникам. Це квадратний профіль корпусу акумулятора, прямокутна форма цифрового дисплея та кнопок «+» та «–» режимів варівольт VV та варіваттVW. Квадратна кнопка використання батареї. Зручність полягає в тому, що не скотиться зі столу, як іноді буває із традиційними акумуляторами циліндричної форми.

Комплектація:

  • 1 шт - INNOKIN iTaste vv (акумуляторна батарея, ємністю 800mAh);
  • 1 шт – micro USB кабель (до зарядного пристрою USB-2.0);
  • 1 шт – Посібник із використання (з фото, 9 мовами, російської та української немає);
  • 1 шт – Упаковка (матова коробка).

Технічна характеристика:

  • довжина акумулятора 11 1 мм ;
  • розмір акумулятора - 15 × 15 мм;
  • вага акумулятора 4 5 г ;
  • ємність акумулятора 8 00 мАг;
  • довжина шнура USB зарядного пристрою - 80 0 мм ;
  • col e t black.

Продукція захищена від підробок спеціальним стікером, на якому є перевірочний код під скретч покриттям. Перевірити справжність продукту можна на офіційному веб-сайті INNOKIN. Попередньо монетою або нігтем зітріть скретч покриття в нижній частині наклейки. Отриманий код необхідно вести у спеціальне поле, яке знаходиться на сайті innokin.com у розділі Verify Device.

 

Scratch_card

Ідентифікатори товару

Відгуки

Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Спасибо большое за устройство, отличный функционал, пришло ко мне новым запакованным проверка кодом на стикере подтвердила что устройство оригинальное от Innokin
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Хороший аппарат,радует набор функций.Единственное что не радует-ёмкость,хватает примерно на 300-350 затяжек,но функция пасстру сглаживает етот недостаток.Спасибо Владимиру и Михаилу,цены оперативность и сервис очень радуют.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Вещица стоящая своих денег на 100%. Искал в инете батарейку с подобным функционалом-так и не нашел(тем более за такую цену). Довольно таки живучая батарея-два раза уже падала на асфальт с 1,5 м., остались две едва заметные вмятинки(и это в связке с тяжелым клиром Kanger mini Protank 2 который тоже, кстати, выжил после падений). Один минус-емкость 800 mah. Хотелось бы большую автономность,но для не заядлого курильщика с утра до вечера хватает. Заказал еще одну для сотрудника -довольный как слон. Владимиру и Михаилу респект - цены, сервис и оперативность радуют. Спасибо огромное за подарки!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Спасибо! Получил. Очень классная штука. Регулировка суперская.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Вчера получили. Отличная штуковина. Стильно смотрится. Размеры очень компактные. Функция варивольта очень полезна. Пара намного больше и он вкуснее чем на обычных батареях. Спасибо Владимир!!!
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Отличный аппарат, не разочаровал ни разу. Много рассказывать нет смысла, это практически мини eVic и этим все сказано. Универсальный вариант и для дома и на выход.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )