Наш магазин продовжує працювати
Відправка замовлень здійснюється день у день при оформленні до 16:30 (Сб до 14:30, Нд - вихідний). При виникненні обставин непереборної сили, обробка замовлень може зайняти триваліший час. Інструкція «Як сплатити замовлення». Слава Україні!

Доступні способи оплати:

Apple PayGoogle PayvisamastercardPrivat24 Pay

Рекомендовані товари
Нові товари
 • VOOPOO PnP-DW80
  125 грн
 • Vaporesso XROS 3 Nano
  949 грн
 • Картридж Vaporesso XROS POD
  115 грн
 • Vaporesso XROS 3
  999 грн
 • Vaporesso XROS 3 Mini
  749 грн
Топ продажу

Електронні сигарети та вейп

Останнім часом такі пристрої як електронні сигарети, їх ще називають вейп, стрімко набирають популярність у людей, що палять. Тому зараз все більше людей хочуть купити електронну сигарету чи вейп. Цьому, поза сумнівом, сприяють такі фактори:

 • По-перше, виключається вдихання з сигаретним димом смол та інших згубних для організму речовин, що виділяються при згоранні тютюну, та які з часом тільки накопичуються в легенях. І це, мабуть, найголовніше.
 • По-друге, важливим фактором є те, що використовуючи електронну сигарету, ви уникнете неприємного запаху з рота, від рук, волосся та одягу.
 • По-третє, легені більше не засмічуються смолами, пропадає «ранковий кашель» та задишка, покращується загальне самопочуття, стан шкіри. А також, відновлюються смакові рецептори, і як наслідок, Ви краще відчуваєте смак їжі та навколишні запахи.
 • І, звичайно ж, не можна не сказати, що використання електронної сигарети може бути дешевшим, ніж куріння звичайних сигарет.

Опитування людей, які використовували е-сигарети, показують, що приблизно одна третина з їх допомогою кидає курити взагалі, третина повністю переходить на електронні, а третина повертається на тютюнові сигарети. Наша думка щодо цього — все залежить від бажання самої людини.

Враховуючи все вищесказане, ми можемо з упевненістю стверджувати, що електронні сигарети — це найкраща альтернатива тютюнопалінню, яку вигадали люди.

Що таке електронна сигарета?

Отже, цей пристрій, що складається з декількох функціональних елементів, а саме:

 • акумулятор (як правило літій-іонний);
 • кліромайзер (атомайзер або картридж) – місткість (колба), в яку заправляється рідина для електронних сигарет;
 • випарник, що знаходиться у кліромайзері та має ніхромову спіраль, яка при нагріванні перетворює рідину в пару, на вигляд і смаковим відчуттям схожий на тютюновий дим, але значно менш шкідливий для оточення.

Також величезною популярністю користуються вейп пристрою — це теж е-сигарети, тільки іншого форм фактору, мають високу потужність, велику кількість функцій і налаштувань, тому видають багато пари.

Насправді «негативним» фактором при парінні е-сигарети є тільки нікотин, що міститься в рідинах (цей компонент може бути відсутнім зовсім). Величезною перевагою використання електронної сигарети є можливість самостійно контролювати вміст нікотину в рідинах, і таким чином з часом звести його до нуля, якщо необхідно, і кинути палити взагалі.

Вейп в Україні

Нині вейпінг в Україні розвинений досить сильно. Того парильники (люди, які використовують вейп) вже нікого не дивують і дуже часто можна зустріти людину з вейпом у руках на вулиці або біля кафешок, особливо у великих містах. Дедалі більше курців хочуть купити вейп, щоб перейти на більш безпечну для здоров'я альтернативу. З розвитком індустрії вейпінгу в Україні за останні роки з'явилася дуже велика кількість інтернет-магазинів та локальних вейп-шопів. Також у сотні разів збільшився асортимент вейп пристроїв. Зі зростанням популярності вейпінгу, у багатьох магазинах почали з'являтися неякісні вейпи пристрої та підробки. Ціна на вейп набори дешевші, але в переважній більшості випадків якість залишає бажати кращого. За матеріалами корпусу, монтажу, кількості браку та терміну служби такі пристрої завжди поступаються оригінальним виробам від відомих виробників, лідерів вейп ринку.

Вейп шоп Smol.net.ua завжди продає лише перевірений та якісний товар, переважно від світових лідерів виробництва вейпів. На всі пристрої ми надаємо гарантію, тому Ви можете бути впевнені у нашому товарі.

Доставляння по Україні

Електронні сигарети Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Краматорськ, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Луганськ, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Вінниця.

Карта міст, звідки нам довіряють купуючи вейп, под чи рідину: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів…

Шановні клієнти магазину, будь ласка, залишайте відгуки про товари. Якість, вартість, швидкість, пакування та ін. Діліться один з одним досвідом та враженнями у коментарях.

З повагою колектив інтернет-магазину SMOL.NET.UA